Przedsprzedaż HTC Vive ruszy w lutym

0

Premiera w kwietniu.

HTC ogłosiło, że przedsprzedaż okularów wirtualnej rzeczywistości Vive VR, które powstają przy współpracy z Valve Software, rozpocznie się 29 lutego. Dokładna data premiery i cena nadal pozostają nieznane. Zgodnie z zapowiedziami, sprzęt ma zadebiutować na rynku w kwietniu.

W zeszłym tygodniu producent zaprezentował światu drugą generację zestawu deweloperskiego, który wyposażony został w kamerę przednią, jak również kilka pomniejszych usprawnień podnoszących komfort użytkowania. To właśnie implementacja kamery zadecydowała o przesunięciu premiery z końca zeszłego roku na kwiecień bieżącego.

Niedawno wystartowała przedsprzedaż największego konkurenta Vive VR, czyli okularów wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift. Sprzęt zaskoczył wysoką ceną opiewającą na kwotę 599 dolarów. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że urządzenie HTC nie będzie droższe. Przekonamy się wkrótce.

Źródło: Gamespot

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz