Prowadzenie pojazdów w Mafii III

0

Być jak Steve McQueen.

2K Games opublikowało kolejny materiał wideo promujący Mafię III. Film „Driving in New Bordeaux” prezentuje sposób prowadzenia pojazdów. Twórcy czerpali inspiracje z filmów z lat 60′, takich jak Bullitt, dzięki czemu gracz może chociaż przez chwilę poczuć się jak Steve McQueen.

To jednak nie wszytko! Pojazd ma odpowiednio reagować na różne rodzaje nawierzchni, inaczej będzie jeździło się po asfalcie, a inaczej po błocie. Jeżeli wszystko będzie wyglądało tak dobrze, jak na zwiastunie i działało tak, jak mówią twórcy, czeka nas wiele niezapomnianych pościgów.

Premiera Mafii III zaplanowana jest na 7 października bieżącego roku. Gra trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Dystrybucją na rodzimym rynku zajmie się Cenega. Szczegółowe informacje na temat polskiego wydania znajdziecie tutaj.

Źródło: 2K Games


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz