Produkcja Destiny 3 idzie pełną parą

0

Przecieki zawierają parę naprawdę interesujących informacji.

Wygląda na to, że ruszyła już produkcja Destiny 3, a rolę reżysera gry po Luke’u Smithie przejmuje Chris Barrett. Nowa część ma skupiać się mocniej na elementach RPG, żeby trafić do bardziej hardkorowych fanów. Do tego wygląda na to, że w „trójce” Strażnicy będą korzystać z Ciemności. Jednym z ważnych elementów mają być strefy PvEvP, z których jedna osadzona ma być na Europie, księżycu Jowisza. Gracze będą tam walczyć o kontrolę nad całymi regionami, a przy okazji rozprawiać się z tubylcami.

Skąd te informacje? Od jednego z najbardziej wiarygodnych „przeciekaczy” w okolicach Bungie, użytkownika o nazwie AnonTheNine. Wedle wszelkich szacunków gra powinna ukazać się najwcześniej w roku 2020, na 2019 zaplanowany jest bowiem drugi duży dodatek. Nasze wrażenia z pierwszego dodatku, który zadbał trochę bardziej o hardkorowych graczy znajdziecie tutaj.


Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz