Prezentacja smartfona Pepsi

0

Firma specjalizująca się w gazowanych napojach zaprezentowała słuchawkę sygnowaną jej logiem.

O tym, że Pepsi planuje wypuścić własnego smartfona, można było przeczytać w październiku bieżącego roku. Koncern potwierdził dotychczasowe plotki i oficjalnie zapowiedział Pepsi Phone P1. Obecnie trwa zbiórka pieniędzy na jednym z chińskich crowdfundingowych portali.

Urządzenie posiadać będzie 5.5-calowy wyświetlacz (1080p) , 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6592 (taktowanie 1.7 GHz), 16 GB wolnego miejsca na dysku (możliwość rozszerzenia), 2 GB pamięci RAM oraz baterię o pojemności 3000 mAh. W smartfonie zamontowane zostaną również dwa aparaty – przedni 5 MP, tylny 13 MP.

za: phonearena.com
za: phonearena.com

Produkcją smartfona zajmie się firma Shenzhen Scooby Communication Equipment. Cenę egzemplarza ustalono na 110 dolarów (94 dolary dla osób wspierających projekt). Pepsi Phone P1 trafi do sprzedaży 3 września 2016 roku. Pierwotnie dostępny będzie jedynie na terenie Chin. Na tę chwilę nie ma żadnych informacji odnośnie premiery w innych zakątkach świata.

Źródło: Phone Arena

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz