Premierowy zwiastun Halo 5

0

W tle przygrywa zespół Muse.

Do premiery Halo 5: Guardians pozostało jeszcze nieco ponad dwa tygodnie, tymczasem do sieci trafia coraz więcej filmów promujących kolejną odsłonę serii. Nie inaczej jest i tym razem – Microsoft udostępnił właśnie zwiastun premierowy gry.

Pokazano na nim zarówno fragmenty przerywników filmowych zdradzających elementy historii opowiedzianej w Halo 5: Guardians, jak również rozgrywkę. W tle przygrywa utwór „Knights of Cydonia” zespołu Muse.

Niedawno najnowsza odsłona kultowej serii uzyskała złoty status, co oznacza, że została ukończona i trafiła do tłoczni. Premiera Halo 5: Guardians zaplanowana jest na 27 października. Gra zawita wyłącznie na konsolę Xbox One.

Źródło: Microsoft

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz