Premiera Rise of the Tomb Raider na PS4 potwierdzona

0

Spodziewajcie się całej masy dodatkowej zawartości.

Square Enix potwierdziło, że Rise of the Tomb Raider pojawi się na PlayStation 4 11. października. Posiadacze konsoli musieli czekać na grę prawie rok, ale ich cierpliwość zostanie wynagrodzona i to sowicie, a wszystko za sprawą tegorocznych obchodów dwudziestolecia marki.

ROTTR box

Tytuł będzie dostępny w edycji Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration, w skład której wejdą nieznany rozdział historii rozgrywający się w rezydencji Croftów pod tytułem „Blood Ties”, kooperacyjne rozszerzenie trybu Endurance, poziom trudności „Extreme Survivor”, nowe stroje i skórki, jak również wszystkie wcześniejsze dodatki, w tym Baba Yaga i Cold Darkness Awakened.

ROTTRInfographic

Co ciekawe, „Blood Ties” zaoferuje wsparcie dla PlayStation VR. Wszystkie dodatki, za wyjątkiem tego jednego, dostępne będą również na PC oraz konsolach Xbox 360 i Xbox One. Osoby, które posiadają przepustkę sezonową, nie poniosą żadnych dodatkowych kosztów.

Źródło: Square Enix


Dawid Sych

Indiana Jones i nerd w jednym. Zawsze wszystko wie i zawsze we wszystkim ma rację, więc lepiej nie wchodzić z nim w polemikę. Amator nowych technologii, dobrych książek i seriali.

Zostaw komentarz