Premiera LEGO Marvel’s Avengers

0

Z tej okazji światło dzienne ujrzał zwiastun w polskiej wersji językowej.

Już jutro na półki sklepów trafi LEGO Marvel’s Avengers. Aby uczcić to wydarzenie, Cenega, która jest rodzimym dystrybutorem gry, opublikowała zwiastun premierowy w polskiej wersji językowej. Przygotujcie się na ponowne przeżycie przygód komiksowych bohaterów.

Fabuła LEGO Marvel’s Avengers obejmuje filmy Avengers, Avengers: Czas Ultrona, Iron Man 3, Captain America: Pierwsze starcie, Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz oraz Thor: Mroczny świat. Zabawy będzie zatem co niemiara.

Tytuł zawita na komputery osobiste oraz konsole Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4PlayStation Vita. W najbliższy weekend, z okazji premiery gry, w Centrum Riviera w Gdyni odbędzie się pierwsza w tym roku impreza LEGO Video Games.

Źródło: informacja prasowa

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz