Premiera Lara Croft GO

0

Nowa gra mobilna ze słynną panią archeolog w roli głównej jest już dostępna.

W czerwcu Square Enix zapowiedziało grę mobilną Lara Croft GO. Gra pojawiła się w planowanym terminie i jest już dostępna do kupienia za pośrednictwem wirtualnych sklepów MicrosoftGoogle Play i iTunes. Cena to około 20-30 złotych.

Lara Croft GO, podobnie jak Hitman GO, jest turową grą logiczną. Poza tym nie różni się bardzo od tytułów z serii Tomb Raider – przemierzając dawno zapomniany świat i odkrywając jego sekrety, zmierzymy się nie tylko z niebezpiecznymi wrogami, ale również śmiercionośnymi pułapkami.

Warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do Lara Croft: Relic Run, w GO nie pojawią się mikrotransakcje, co oznacza, że płacimy tylko raz, a w zamian otrzymujemy całą grę. Na uwagę zasługuje również interesujący styl graficzny produkcji. Dla fanów słynnej pani archeolog pozycja obowiązkowa.

Źródło: iTunes, Google Play

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz