Premiera Just Cause 4

0

Gotowi na nową przygodę? Wybuchy czekają!

Dzisiaj, 4 grudnia zadebiutowała czwarta odsłona przygód Rico Rodrigueza. Po raz kolejny za pracę nad grą odpowiadało studio Avalanche. Just Cause 4 przenosi nad do Ameryki Południowej, do fikcyjnego państwa Solis. Zadaniem gracza jest pomoc lokalnej społeczności w walce z reżimem paramilitarnej organizacji prowadzonej przez niejaką Gabrielę Morales. Rozgrywka pod wieloma względami wygląda identycznie, jak w poprzednich odsłonach. Studio postawiło na ewolucję poszczególnych mechanik, a nie na rewolucję. Więcej o Just Cause 4 przeczytacie w recenzji mojego autorstwa.

Standardowa edycja Just Cause 4 na PC – sprawdź aktualną cenę
Standardowa edycja Just Cause 4 na PS4 – sprawdź aktualną cenę
Standardowa edycja Just Cause 4 na XONE – sprawdź aktualną cenę

Tytuł dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Polskim wydawcą gry została firma Cenega. Wymagania sprzętowe Just Cause 4 prezentują się następująco:

JUST CAUSE 4 – WYMAGANIA MINIMALNE – procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz, pamięć RAM: 8 GB, karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R9 270 lub lepsza, miejsce na dysku twardym: 59 GB HDD, Windows 7 (64-bit lub lepszy)
JUST CAUSE 4 – WYMAGANIA REKOMENDOWANE – procesor: Intel Core i7-4770 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz, pamięć RAM: 16 GB RAM, karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56 lub lepsza, miejsce na dysku twardym: 59 GB HDD, Windows 10 (64-bit)


Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz