Premiera Dying Light: The Following

0

Poznajcie dalsze losy Kyle’a Crane’a.

Dziś na półkach sklepowych pojawi się Dying Light: The Following Enhanced Edition. Aby uczcić to wydarzenie, Techland opublikował zwiastun premierowy wprowadzający w fabułę dodatku. Nowa historia to jednak nie jedyny powód, dla którego warto zainteresować się grą.

Kolejne to całkiem nowy Tryb Koszmaru, 250 specjalnych Poziomów Legendy i wyzwania Bounties. Dodatkowo edycja rozszerzona zawiera wszystkie wydane wcześniej DLC, mapy tworzone przez społeczność oraz wiele usprawnień obejmujących grywalność i wydajność.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Dying Light, premiera edycji rozszerzonej jest ku temu najlepszą okazją. Niezdecydowanych zachęcamy do lektury naszej recenzji. Dying Light: The Following Enhanced Edition dostępne jest na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: informacja prasowa

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz