PREMIERA DRAGON BALL XENOVERSE 2 JUŻ W TEN PIĄTEK

0

Wyrusz jeszcze raz na niezapomnianą przygodę.

 Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Games Europe S.A.S. w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech przypomina, że już w najbliższy piątek – równocześnie z europejską premierą – do sprzedaży trafi gra z gatunku bijatyk, pt. Dragon Ball Xenoverse 2. Tytuł ukaże się w angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One, a także w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru, w wersji cyfrowej na PC. Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

Stworzona z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału konsol obecnej generacji, gra Dragon Ball Xenoverse 2 zaoferuje ulepszoną grafikę w stosunku do Dragon Ball Xenoverse, dzięki czemu gracze będą mogli jeszcze lepiej doświadczyć największego i najbardziej szczegółowego świata Dragon Ball, jaki został stworzony. Dragon Ball Xenoverse 2 zaoferuje graczom nowe miasto i największą liczbę możliwych modyfikacji postaci, a także wiele nowych opcji i specjalnych ulepszeń.

W wybranych sklepach online można jeszcze zamówić wersję Deluxe Edition zawierającą m.in. dodatkowe grywalne postacie, dodatkowe epizody i questy, umiejętności oraz akcesoria.

Cechy gry:

  • Jeszcze raz weź udział w wydarzeniach ze świata Dragon Ball dzięki podróżom w czasie i zmieniaj historyczne chwile z tego uniwersum
  • Grafika nowej generacji jeszcze bardziej upodabnia się do wyglądu anime Dragon Ball
  • Nowi bohaterowie i nowe pojedynki z bossami
  • Nowe miasto, które będzie 7 razy większe od tego z oryginalnej gry i pomieści nawet 300 graczy online
  • Jeszcze bardziej rozbudowany system tworzenia postaci
  • Aktualizacje i dodatki będą udostępniane przez rok od premiery gry

Źródło: Cenega [materiały prasowe]


Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz