Premiera Days Gone przesunięta

0

Złe wieści dla fanów post-apokaliptycznych światów.

Days Gone zapowiedziane zostało na E3 w 2016 roku. Już wtedy podane zostało kilka szczegółów na temat tej produkcji, a jej premiera zapowiedziana została na 2018. Okazuje się jednak, że na pojawienie się tego tytułu na przestrzeni obecnego roku, nie ma co liczyć.

Początkowo data debiutu Days Gone na rynku zmieniła się wyłącznie na oficjalnej stronie PlayStation. W sprawie tej rewelacji uderzono więc bezpośrednio do Sony. Przedstawiciel japońskiego giganta został poproszony o komentarz i ten faktycznie potwierdził te wieści. Wiadomo teraz, że Days Gone jest przesunięte na 2019 rok. Niestety, nie ujawniono żadnych szczegółów związanych z tą decyzją.

Miejmy nadzieję, że przesunięcie premiery nie jest podyktowane problemami w fazie tworzenia Days Gone. Myślę, że lepiej założyć, iż Bend Studio zdecydowało się na taki ruch z myślą o lepszym dopracowaniu swojej produkcji. Wszyscy wiemy przecież, że wypuszczanie na rynek niedopracowanych gier jest dzisiaj modne. Może trzeba więc potraktować tę informację jako dobrą wiadomość?

Źródło: Polygon

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz