Premiera cyberpunkowego RTS-a Re-Legion

0

Zostań przywódcą kultu w dystopijnej przyszłości i nawracaj obywateli w izometrycznej bitwie o dominację.

Re-Legion to izometryczny RTS, w którym gracze wcielają się w role proroka w opresywnym technokratycznym społeczeństwie. W roli proroka Eliona, silnego przywódcy, który obiecuje uwolnić świat od nędzy, gracze mogą zdefiniować swój system wiary i nawracać obywateli, zamieniając ich w kultystów.Wraz ze zwiększoną władzą Eliona, zamienia on niewierzących w “Wiernych”— zobacz jedyny w swoim rodzaju system zarządzania zasobami, w którym konwersja zwykłych ludzi prowadzi do zwiększenia dominacji.

Re-Legion to unikalna gra strategiczna, przenosząca graczy do dystopijnego świata, w którym ich decyzje mają znaczenie, tak w taktycznym, jak i w moralnym sensie”, powiedział Nikolay Baryshnikov, CEO 1C Entertainment. “Jako Elion, gracze mogą posiąść władzę wieloma metodami, w tym konwersją, hakowaniem, walką, usprawnieniami, oraz specjalnymi zdolnościami – wybór tego, jak humanitarne lub brutalne podejście obierzesz, zależy od ciebie.”

Re-Legion zwróciło uwagę świata unikalną cyberpunkową obietnicą, świeżymi mechanikami kreowania jednostek poprzez konwertowanie zwykłych ludzi, oraz mrocznym, a jednocześnie neonowym stylem graficznym. Im dłużej będzie trwać rozgrywka, tym więcej wiernych – tym samym jednostek – a kult rozwinie swoje możliwości poprzez zdobywanie “KryptoKredytów”, pozwalających na ulepszenia, gdy kultyści zwiększą swoją “Wiarę”, drugi surowiec, za który można zdobyć i użyć specjalnych zdolności. Kultyści mogą również użyć hakowania by zwiększyć i kontrolować terytoria, a także by nawracać większą ilość obywateli – lub by walczyć z jednostkami przeciwnika i innowiercami. Jako Elion, gracze mogą również wybierać między różnorodnymi Dogmami ich kultu, próbując nowych dróg w rozgrywce.

Cechy charakterystyczne:

  • Unikalna mechanika RTS, w której nowe jednostki są nabywane poprzez nawracanie obywateli
  • Barwny futurystyczny cyberpunk i mroczna atmosfera
  • Historia oferująca głębokie tło i moralne wybory
  • Zbuduj własny kult używając oryginalnysystem Dogmy – dzięki niemu żadna rozgrywka nie będzie taka sama
  • Specjalny system kontroli terytoriów, zawierający techniki hakowania

Źródło: Cenega [Informacja prasowa]

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz