Poznaliśmy wrześniową ofertę Games With Gold

0

W przyszłym miesiącu konsole Microsoftu otrzymają po dwa darmowe tytuły w ramach abonamentu Xbox Live.

Deer God to pierwsza z gier która we wrześniu będzie dostępna za darmo na konsoli Xbox One. Tytuł ten będziemy mogli pobrać od 1 do 30 września.  Jest to typowa platformówka 3D z grafiką w charakterystycznym minecraft’owym stylu. Zdecydowanie lepiej zapowiada się druga gra, która również dostępna od 16 września do 16 października, czyli Tomb Raider: Definitive Edition. Reedycja świetnej pozycji Crystal Dynamics z 2013 to idealna rozgrzewka przed zaplanowaną na 10 listopada premierą kolejnej odsłony serii o podtytule Rise of the Tomb Raider.

Posiadacze starszej konsoli również nie powinni być rozczarowani gdyż, w okresie od 1 do 15 września, otrzymają możliwość wcielenia się w dowódcę na froncie II wojny światowej w grze strategicznej Battlestations: Pacific. Natomiast od 16 do 30 ruszą na podbój przyszłości w jednej z najefektowniejszych gier FPS czyli Crysis 3.

Microsoft, w ramach Games With Gold, kontynuuje politykę oferowania graczom jednego mniej znanego tytułu i jednego hitu sprzed lat. Warto również dodać że Amerykanie ogłosili niedawno dostępność, w ramach programu wstecznej kompatybilności na Xbox One, wszystkich przyszłych tytułów oferowanych w programie Games With Gold na Xboxa 360.

Źródło: Major Nelson

Wielki fan nowych technologii i gier wideo. Dzieciństwo spędził na niszczeniu padów od Pegasusa i innych podróbek NES-a. Redakcyjny fanboy Microsoftu i samozwańczy autorytet w dziedzinie Windows Phone. Wielbiciel wszelkiego rodzaju fantasy i science fiction. Tłumacz z zawodu, historyk z zamiłowania.

Zostaw komentarz