Poznaliśmy ostateczną datę premiery Gran Turismo Sport

0

Tym razem terminy nie powinny ulec zmianie.

Seria tworzona przez studio Polyphony Digital przez wiele lat wiodła prym jednego z lepszych cyklów poświęconych wyścigom. Z czasem jednak seria zaczęła podupadać, co dosyć szybko wykorzystali inni producenci. Sony w końcu ogłosiło dokładną datę premiery, którą ustalono na 17 października bieżącego roku dla Ameryki Północnej. Edycja przeznaczona na rynek europejski trafi do sprzedaży dzień później. Termin ten wydaje się być co najmniej ryzykowny, ponieważ dwa tygodnie wcześniej na półki sklepowe trafi Forza Motorsport 7, o której z pewnością będzie głośno w mediach społecznościowych.

Wydawca Gran Turismo Sport zdradził również zawartość Edycji Limitowanej oraz Deluxe. W skład tej pierwszej wchodzić będzie osiem dodatkowych samochodów, Livery Sticker Pack, trzydzieści awatarów z motywem GT Sport, milion kredytów do wykorzystania w grze, Chrome Racing Helmet dostępny dla profilu kierowcy, a także stalowy box wraz ze specjalnym opakowaniem. Z kolei, gdy zdecydujemy się na kupno wersji Deluxe, w zamian otrzymamy aż dwanaście fur, dwa miliony kredytów więcej, Livery Sticker Pack, Chrome Racing Helmet (profil kierowcy) oraz sześćdziesiąt awatarów. Całość także zostanie ukryta w ładnym opakowanie wraz ze stalowym pudełkiem. Więcej o Gra Turismo Sport przeczytacie w moim tekście opartym o wersję beta gry.

Źródło: Dualshockers

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz