Poznaliśmy datę premiery Red Dead Redemption 2?

0

Doniesienia pokrywają się z poprzednim komunikatem Rockstar Games.

Red Dead Redemption 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier wideo 2017 roku. Pomimo tego, data premiery nowej produkcji studia Rockstar Games nadal pozostaje nieznana. W sieci huczy jednak od plotek. Za najnowszą odpowiada sklep Coolshop, na którego stronie internetowej zamieszczono informację mówiącą, że Red Dead Redemption 2 zagości w naszych domach 8. czerwca.

Data ta pokrywa się z poprzednim komunikatem studia Rockstar Games, w którym zespół informował, że premiera gry zaplanowana jest na wiosnę przyszłego roku. Jak wiadomo, kalendarzowa wiosna dobiega końca 21 czerwca. Pierwotnie Red Dead Redemption 2 miało zadebiutować jesienią bieżącego roku, ale koniec końców twórcy podjęli decyzję o przesunięciu daty premiery gry na przyszły rok.

Czy plotki te znajdą potwierdzenie w rzeczywistości? Przekonamy się już wkrótce.

Źródło: Coolshop

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz