Powrót Białego Wilka szybciej, niż się wydawało?

1

W sieci pojawiła się plotka, jakoby Geralt z Rivii miał zaliczyć wkrótce powrót do świata gier.

CD Projekt RED już wcześniej zaprzeczył, jakoby przygody Białego Wilka miały być kontynuowane. Historia zamknięta została w trylogii i w tej kwestii trudno przewidywać jakichkolwiek zmian. Plotki dotyczą jednak innej kwestii – podobno Geralt miałby wystąpić gościnnie w produkcji traktującej o zupełnie innym uniwersum.

Takie wieści mieli dostarczyć właśnie informatorzy portalu Let’s Play Video Games. Teraz podobne sygnały zdaje się jednak wysyłać samo CD Projekt RED. Oto Tweet Marcina Mormota, który w polskim studio zajmuje się kontaktami ze społecznością graczy:

O gościnnych występach Geralta z Rivii mówi się w kontekście szóstej części Soulcalibura. Nie byłoby w tym zresztą nic dziwnego, bo to końcu Bandai Namco odpowiedzialne ma być za ten tytuł, a studio zajmowało się wydaniem trzeciego Wiedźmina na rynku zachodnio-europejskim oraz w Australii i Nowej Zelandii. Oprócz tego nie jest tajemnicą, że obydwie firmy darzą się wzajemną sympatią.

Na oficjalne potwierdzenie tych rewelacji trzeba jeszcze poczekać. Natomiast, przyznacie sami – czyż oklep, spuszczany przez Geralta postaciom z innego uniwersum, nie brzmi dobrze?

Źródło: Let’s Play Video Games


Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz