Posłuchaj motywu przewodniego z Fallout 4

1

Za kompozycję odpowiada Inon Zur.

Bethesda pokazała właśnie motyw przewodni do Fallout 4. Utwór skomponowany został przez Inona Zura, który towarzyszy serii od czasów Fallout Tactics, czyli prawie piętnaście lat. Poniżej możecie obejrzeć film, na którym kompozytor gra go na fortepianie:

Wybór padł na fortepian, ponieważ zdaniem Inona Zura historia opowiedziana w nadchodzącej odsłonie serii jest znacznie bardziej osobista, niż kiedykolwiek i tylko fortepian może odzwierciedlić ów osobisty charakter Fallouta 4.

Kompozytor wyjawił, że Bethesda początkowo sceptycznie podchodziła do pomysłu zagrania motywu przewodniego na fortepianie, dlatego zdecydował się na wariację na temat prawdziwego fortepianu i pianina elektronicznego. Tak właśnie powstał utwór, który będzie nam towarzyszył w trakcie gry.

Fallout 4 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana jest na 10 listopada.

Źródło: Bethesda

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz