Posiadacze Xbox One grają lepiej od osób z PlayStation 4 i PC

0

Przynajmniej tak twierdzą „badania”.

Firma Activision we współpracy z LG rozpoczęła ciekawy eksperyment, w którym gracze mogą sprawdzić swój czas reakcji. Zabawa polega na tym, ze odpalamy specjalną stronkę, a następnie na tablicy klikamy jak najszybciej w zapalające się zielone lampki. Według informacji udostępnionych przez organizatorów zabawy wynika, że w LG Elite Reaction Test najlepiej poradzili sobie posiadacze Xboksa One (przeciętna reakcja na poziomie 79,7%), na drugim miejscu byli gracze związani z PlayStation 4 (74%), natomiast najgorzej poradzili sobie użytkownicy komputerów osobistych(62,2%). Dane te dotyczą pierwszych 1400 uczestników. W tym momencie statystyki mogą wyglądać inaczej.

Oczywiście jest to wyłącznie zabawa służąca na celu wypromowanie Call of Duty: Black Ops IIII. Jeśli jednak chcecie spróbować swoich sił, to kliknijcie w ten link, żeby przejść do aplikacji. Oczywiście, nie zrezygnuję z okazji, żeby nie pochwalić się swoim wynikiem. Jak widać, trochę poprawiłem osiągnięcia miłośników sprzętu Sony!

Źródło: Dailystar

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz