Porównanie graficzne Call of Duty: WWII na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro

0

Jest różnica?

W ubiegłym piątek rozpoczęły się zamknięte beta testy najnowszej odsłony Call of Duty, której akcja została osadzona w realiach II Wojny Światowej. Okres próbny dobrze wykorzystały portale technologiczne zajmujące się badaniem jakości grafiki w grach oraz ich działaniu. Dzięki redakcji VG Tech możecie sprawdzić, jak WWII będzie wyglądało na PlayStation 4 Pro oraz na najstarszej wersji tej konsoli.

W obu przypadkach test wyszedł raczej pozytywnie, aczkolwiek PS4 Pro oferuje wyższą rozdzielczość wahającą się pomiędzy 1620 x 1440 a 1920 x 1080. W przypadku zwykłego modelu PlayStation 4 możemy mówić o wartościach od 960 x 1080 do 1920 x 1080. Za sprawą powyższych ustawień, produkcja działa w prawie stabilnych 60 klatkach na sekundę, z drobnymi spadkami płynności.

Jeśli chcecie dowiedzieć się co uważam o Call of Duty: WWII koniecznie zajrzycie do mojego felietonu Ryzykowny powrót do korzeni, czyli jak Activision wyciąga Call of Duty z dna.

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz