Ponure Niebo nad Rainbow Six Siege

1

Pierwsze informacje o nowej operacji.

Trzeci rok Rainbow Six Siege trwa w najlepsze, a Ubisoft przedstawił właśnie pierwsze szczegóły dotyczące nowej operacji/sezonu rozgrywki, Grim Sky. Po dość mglistej zajawce na Twitterze sprzed paru dni, gdzie zobaczyliśmy logo bazy Hereford w kałuży, francuski wydawca przedstawił więcej szczegółów, choć niektóre informacje pozostają… mgliste.

Na tę chwilę wiemy, że wraz z nową operacją dostaniemy przebudowaną mapę Hereford, która, zgodnie ze słowami twórców, ma być lepiej przystosowana do rozgrywek turniejowych. Relatywnie mała plansza z pojedynczą klatką schodową wewnątrz budynku miała parę problemów, ciekawe więc, co dokładnie przygotowało Ubi, które zapowiadało poprawki, a przygotowało zmiany. Dodatkowo dostaniemy dwóch operatorów: Amerykanina z Delty, który w ataku będzie prawdopodobnie używać narzędzi do cięcia ścian oraz Brytyjkę specjalizującą się w kontroli tłumów i potencjalnie pierwszą postać w obronie, która korzysta z tarczy. Obie postaci dołączą do nowej formacji, GSUTR. Więcej informacji na temat nowej operacji poznamy 17-19 sierpnia, podczas turnieju Major w Paryżu.

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz