Polskie mechy w efektownym zwiastunie Iron Harvest

3

Polania Republic kontra Saxony Empire i Rusviet.

Swego czasu artysta Jakub Różalski zachwycił świat świetnymi pracami, przedstawiającymi niezwykle ciekawą alternatywną wizję świata. W jego uniwersum o nazwie „1920+” rozwój technologiczny znacznie poszedł do przodu, dzięki czemu na frontach I Wojny Światowej i późniejszych bitwach pojawiły się potężne mechy sterowane przez ludzi. Temat podłapało studio KING Art Games, które postanowiło przerobić pomysł polskiego malarza na strategię czasu rzeczywistego.

Wczoraj do Sieci trafił krótki materiał filmowy, zawierający fragmenty gameplaya (możecie go obejrzeć powyżej). Całość wygląda naprawdę dobrze, dlatego trzymam mocno kciuki, żeby projekt doszedł do skutku. Jego premierę zaplanowano na przyszły rok – niestety dokładny termin na tę chwilę jest nieznany. Warto natomiast wspomnieć, że gra nie będzie dostępna wyłącznie na komputerach osobistych, ale trafi także na konsolę PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: YouTube

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

Zostaw komentarz