Polskie akcenty w grach wideo

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

ARMORED WARFARE

Temat polskich czołgów w World of Tanks ciągnie się w nieskończoność. Wargaming obiecuje od wielu miesięcy, że w końcu to nastąpi, ale na razie brakuje konkretów. Niby coś już jest na rzeczy, ale jeszcze trochę musimy poczekać. Tymczasem Obsidian Entertainment zdaje sobie sprawę jak dużo graczy z Polski lubi gry, w których sterujemy potężnymi i zabójczymi maszynami. Co ciekawe, wraz z najnowsza aktualizacją (dostępna od… dzisiaj) do produkcji dołączył rodzimy czołg PL-01.

Armored Warfare_Ekspert Ceneo

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że sprzęt nie został jeszcze oficjalnie wyprodukowany i nic nie wskazuje na to, że kiedykolwiek to nastąpi. Maszyna została zaprojektowana przez polską firmę OBRUm (we współpracy z brytyjskim BAE Systems) i cechuje się mocno futurystycznym wyglądem. Wielki plus dla producenta gry, że wziął na warsztat tak nietypowy projekt.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz