Polska wreszcie na mapie Świata Czołgów

0

A polscy gracze dostaną mały prezent.

Na koniec sierpnia do World of Tanks od Wargaming zawitają polskie klimaty w postaci łącznie dziesięciu maszyn – prawdziwych, jak i tych, które nie wyszły poza fazę projektową – i nowej mapy. Dostaniemy lekkie czołgi 4TP, 7TP, 10TP i 14TP, średnie: 25 TP KSUST II, 40TP i 45TP oraz ciężkie, odnalezione w archiwach polskich instytutów naukowych, badawczych i technicznych. Będą to czołgi 53TP Markowskiego, 50 TP Tyszkiewicza i 60TP Lewandowskiego.

Nowa mapa, Studzianki, czyli miejsce największej pancernej bitwy na terenie naszego kraju wtoczy się do World of Tanks razem z maszynami, 29 sierpnia. Z tej okazji Wargaming nawiązał współpracę z zespołem Żywiołak, który nagrał muzykę do klipu powyżej, interpretując utwór ludowy „W moim ogródecku”. Bonusem dla polskich graczy będą też 3 dni premium dla każdego polskiego konta i możliwość zdobycia 15 dni premium dla tych powracających po dłuższej przerwie. Maszyny można przetestować już na serwerze testowym, a czołg 50TP, ten, który widzicie na okładce tej wiadomości, dostępny jest w przedsprzedaży.

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz