Polska Premiera iPhone’a 6S i 6S Plus

1

Wiemy, kiedy nowe smartfony Apple będą dostępne na rodzimym rynku.

W opublikowanym wczoraj komunikacie prasowym Apple wyjawiło, że w ciągu zaledwie trzech pierwszych dni obecności na rynku iPhone 6S i iPhone 6S Plus sprzedały się w łącznej liczbie 13 milionów egzemplarzy ustanawiając tym samym nowy rekord.

Sprzedaż iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus jest świetna, przebija wszystkie poprzednie wyniki sprzedaży w pierwszy weekend w historii Apple. Wsparcie użytkowników jest niesamowite, pokochali 3D Touch i Live Photos. Nie możemy już doczekać się 9 października, kiedy oddamy iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus w ręce klientów w kolejnych krajach – mów Tim Cook, CEO Apple.

Dla Polaków szczególnie istotna jest ta ostatnia informacja – 9 października iPhone 6S i iPhone 6S Plus trafią na półki sklepowe w 40 krajach, w tym również w Polsce. W tym samym dniu na rodzimy rynek zawita również Apple Watch.

Źródło: Apple

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja1 komentarz

  1. A czy wiadomo coś, kiedy się u nas pojawią? Słuchy chodzą na mieście różne, nie wiadomo, komu wierzyć :) Mam nadzieję, że będzie to niedługo

Zostaw komentarz