Polacy dłubią przy Mortal Kombat 11

0

Przed rodakami stoi bardzo odpowiedzialne zadanie.

Studio NetherRealm pracujące obecnie nad najnowszą odsłoną Mortal Kombat, zapowiedziało, że pecetową wersję gry przygotuje polski deweloper. Twórcy będą więc odpowiadać za edycje na konsole PlayStation 4 i Xbox One, natomiast kwestia portu pozostaje w rękach warszawskiego QLOC. O ekipie mogliście już wcześniej słyszeć, ponieważ pracowała nad poprzednią odsłoną Mortal Kombat XL, a także przy komputerowych wydaniach (i nie tylko) innych popularnych tytułów, tj. Dark Souls: Remastered czy DmC: Devil May Cry.

O jakość konwersji powinniśmy być raczej spokojnie, gdyż wcześniejsze projekty QLOC udowodniły, że zespół doskonale zna się na swoim fachu. Szkoda tylko, że wydania na komputery osobiste nie będzie można sprawdzić podczas beta testów, które wystartują na PlayStation 4 i Xboksie One pod koniec marca. Oficjalna premiera Mortal Kombat 11 na wszystkich platformach odbędzie się 23 kwietnia bieżącego roku. Jeżeli nie widzieliście jeszcze gry w akcji, to koniecznie sprawdźcie poniższy zwiastun. Wygląda obłędnie… i krwawo!

Źródło: gry-online.pl

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz