Pokaźny gameplay z Wolfenstein II: The New Colossus

0

Poznaliśmy również szczegóły przepustki sezonowej.

Choć o kolejnej odsłonie Wolfensteina mówiło się już od jakiegoś czasu, to jednak oficjalną zapowiedź gry otrzymaliśmy dopiero podczas tegorocznych targów E3. Do premiery zostało jeszcze dużo czasu (27 października 2017), ale już teraz coraz częściej pojawiają się w Sieci nowe materiały z The New Colossus. Tym razem redakcja Gamespotu udostępniła trwający dwadzieścia cztery minuty gameplay, w którym możemy przyjrzeć się lepiej pierwszemu etapowi gry.

Ponadto, Bethesda ujawniła szczegóły dotyczące przepustki sezonowej. Ta ma kosztować osiemnaście funtów, a w jej skład wejdą cztery fabularne rozszrzenia – Episode Zero, The Adventures of Gunslinger Joe, The Diaries of Agent Silent Death oraz The Amazing Deeds of Captain Wilkins. Z opisu dodatków wynika, że przejmiemy w nich kontrolę nad kompletnie innymi bohaterami, walczącymi z Nazistami w różnych miejscach na świecie, od Alaski, poprzez Chicago a na kosmosie kończąc.

Źródło: Bethesda

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz