E3 2016: Podsumowanie konferencji EA Play [Wszystkie zwiastuny]

0

Elektronicy w tym roku nie zaprezentowali się z najlepszej strony.

Electronic Arts w tym roku postanowiło w pewien sposób odciąć się od targów E3 i zorganizować własną imprezę w Londynie. Podczas pierwszej edycji EA Play mogliśmy przyjrzeć się kilku produkcjom, jakie w najbliższej (lub trochę dalszej) przyszłości trafią do sprzedaży. Prezentacja niestety pozostawiała wiele do życzenia, zarówno pod względem zawartości, jak i sposobu prowadzenia.

Konferencja była nadawana z dwóch miejsc na świecie – z Anglii oraz Stanów Zjednoczonych. Głównym prezenterem w Los Angeles był Adrew Wilson, pełniący funkcję prezesa w Electronic Arts, natomiast europejskim pokazem sterował sam Peter Moore, legenda (mniej lub bardziej lubiana) branży gier komputerowych. Obaj panowie robili co mogli, ale ich wypowiedzi raziły sztucznością i źle przygotowanym scenariuszem. Ale mniejsza o wpadki konferansjerów, wszakże najważniejsze były zapowiedzi gier! W tym przypadku Elektronicy także dali ciała…

Bezpośrednie odnośniki do materiałów:

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz