Plażowe zabawy bohaterek DoA

0

Konkurencje w Dead or Alive Xtreme 3 na nowym zwiastunie.

Dead or Alive Xtreme 3 to kolejny spin-off Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball, w którym bohaterki popularnej bijatyki stają naprzeciwko siebie nie na ringu, ale serii plażowych sportów. Wizytówką serii są skąpe stroje zawodniczek.

Nowy materiał wideo udostępniony przez twórców pokazuje dwie konkurencje: tug-of-war i pool hopping. Pierwsza polega na przeciąganiu liny na przez dwie zawodniczki, natomiast druga na wyścigu po pływających w basenie niewielkich pontonach.

Dead or Alive Xtreme 3 powstaje z myślą o konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita. Premiera w Japonii zaplanowana jest na 25 lutego. Na razie nie wiadomo, kiedy trzecia odsłona serii zawita na zachodnie rynki.

Źródło: Game City

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz