PlayWay przeprasza za obsuwę Car Mechanic Simulator 2018

0

W ramach zadośćuczynienia oferuje prezenty dla wybranych osób.

Mogłoby się wydawać, że Car Mechanic Simulator 2018 to nisza, ale z wielu statystyk wynika, że tego typu produkcje cieszą się wśród graczy sporym zainteresowaniem. Tegoroczne wydanie gry pierwotnie miało zadebiutować 21 lipca, jednak w ostatniej chwili producent przesunął datę premiery o kilka dni do przodu. Nie zmienia to faktu, że pudełkowe wydanie trafiło już do sklepów, przez co osoby, które nabyły swój egzemplarz nie mogą obecnie uruchomić produkcji na Steamie.

Głównym powodem problemów z premierą Car Mechanic Simulator 2018 jest brak terminowej weryfikacji przez Valve dwóch wersji językowych gry. Proces ten potrzebuje trochę czasu, dlatego produkcja będzie aktywna na platformie dopiero od 28 lipca. Producent – firma PlayWay – zapewnia, że gracze posiadający już grę, otrzymają w ramach rekompensaty dwa DLC o wartości czterdziestu złotych. W ich skład wchodzić będą samochody takich marek jak Dodge oraz Pagani. Pełne oświadczenie twórców znajdziecie na ich oficjalnym fanpage’u.

Źródło: Facebook

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz