PlayStation Plus – marzec 2019

2

Świetna strzelanka i równie dobry łamach głów – to będzie dobry miesiąc.

Sony jakiś czas temu poinformowało, że od marca z oferty PlayStation Plus mają zniknąć gry dedykowane platformom PS3 i PS Vita. Jak powiedzieli, tak zrobili, dlatego w przyszłym miesiącu do pobrania będą dostępne wyłącznie dwa tytuły. Mimo to, nie mamy powodów do narzekań, ponieważ subskrybenci otrzymają dwie solidne produkcje, które swego czasu zostały bardzo ciepło przyjęte zarówno przez graczy, jak i recenzentów.

Pierwszą grą będzie Call of Duty: Modern Warfare Remastered, czyli odświeżona wersja zdecydowanie najlepszej odsłony cyklu. Oprócz tego, abonament PlayStation Plus zostanie zasilony równie świetnym The Witness – wymagającą grą logiczną, przy której naprawdę trzeba trochę pogłówkować. Osobiście, z marcowego rzutu jestem bardzo zadowolony, aczkolwiek liczę na to, że w kolejnych miesiącach Sony zaskoczy nas jeszcze bardziej.

Źródło: PlayStation Polska


Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja2 komentarze

  1. Regardless you have a couple of days left to get March’s two PlayStation Plus titles. Call of Duty: Modern Warfare Remastered is an extraordinary opportunity to return to one of the fantastic daddies of the FPS kind, while The Witness is a hypnotizing moderate copy of steady revelation and smart puzzle design. http://www.dissertationtime.co.uk/proposal-service

Zostaw komentarz