PlayStation Plus – luty 2019. Gry na PS4, PS3 i PS Vita. Pełna oferta

0

Sony opublikowało listę gier, jaka w lutym będzie dostępna w PlayStation Plus.

PlayStation 4 Pro 1TB – sprawdź aktualną cenę
PlayStation 4 Slim 1TB – sprawdź aktualną cenę

Sony – jak zwykle w środę – ujawniło pełną ofertą PlayStation Plus. W lutym standardowo dostępne będą produkcje na PlayStation 4, natomiast gry na PlayStation 3 i PlayStation Vita pojawią się już ostatni raz. Od przyszłego miesiąca, Sony przestaje wspierać te dwie platformy, dlatego oferta może wygląda znacznie lepiej dla posiadaczy obecnej generacji konsol. Pełna lista gier ze stycznia prezentuje się następująco:

  • For Honor – PlayStation 4
  • Hitman: Sezon Pierwszy – PlayStation 4
  • Divekick – PlayStation 3
  • Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots – PlayStation 3
  • Gunhouse – PlayStation Vita / PS4
  • Rogue Aces – PlayStation Vita / PS4

Niestety, brakuje gier wspierających technologię wirtualnej rzeczywistości oraz produkcji wykorzystujących usługę Play Link. Mimo to, oferta prezentuje się całkiem okazale. W najbliższych dniach przyjrzę się jej bliżej i porównam ją dokładnie z najnowszym rzutem Games with Gold. Wymienione wyżej gry dostępne będą do pobrania od 5 lutego 2019 roku. Oferta na PS4 będzie obowiązywać do 5 marca.

Źródło: Sony PlayStation

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz