PlayStation Plus – grudzień 2018. Gry na PS4, PS3 i PS Vita. Pełna oferta

0

Sony opublikowało listę gier, jaka w grudniu dostępna będzie w PlayStation Plus.

PlayStation 4 Pro 1TB – sprawdź aktualną cenę
PlayStation 4 Slim 1TB – sprawdź aktualną cenę

Sony – jak zwykle w środę – ujawniło pełną ofertą PlayStation Plus. W grudniu bieżącego roku oprócz kilku gier, otrzymamy również dodatek Warframe: PS Plus Booster Pack III składający się z wielu wartościowych rzeczy (waluty, skiny, itp.) przydatnych podczas pierwszych godzin zabawy w tym popularnym sieciowym shooterze. Oczywiście, to tylko bonus, natomiast pełna lista udostępnionych produkcji prezentuje się następująco:

  • SOMA – PlayStation 4
  • OnRush – PlayStation 4
  • Steredenn – PlayStation 3
  • Steinsgate – PlayStation 3
  • Iconoclasts – PlayStation Vita / PlayStation 4
  • Papers, Please – PlayStation Vita

Niestety, brakuje gier wspierających technologię wirtualnej rzeczywistości oraz produkcji wykorzystujących usługę Play Link. Mimo to, oferta prezentuje się całkiem okazale. W najbliższych dniach przyjrzę się jej bliżej i porównam ją dokładnie z najnowszym rzutem Games with Gold. Wymienione wyżej gry dostępne będą do pobrania od 4 grudnia 2018 roku. Oferta będzie obowiązywać do 1 stycznia przyszłego roku.

Źródło: Sony PlayStation

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz