PlayLink cały czas będzie rozwijany. Nadchodzą dwa tytuły

0

Jeszcze więcej dobrego.

Jeśli myśleliście, że usługa PlayLink będzie jedynie małym eksperymentem, który szybko zostanie porzucony przez Sony, to z radością muszę poinformować, że byliście w błędzie. Osobiście, jestem wielkim fanem tego rozwiązania i prawdopodobnie w najbliższym czasie przygotuję na ten temat jakiś większy artykuł. Wszystko wskazuje na to, że będę miał ku temu idealną okazję, ponieważ jeszcze w tym roku zadebiutują dwie produkcje, w których będziemy sterować swoimi smartfonami.

Pierwszym tytułem będzie Wiedza to Potęga: Dekady, czyli kontynuacja świetnej gry imitującej telewizyjne teleturnieje. Nowa odsłona skupi się na ostatnich czterdziestu latach szeroko pojętej popkultury, co oznacza, że może to być niezła gratka dla filmowych wyjadaczy czy geeków, fascynujących się wirtualną rozrywką, komiksami bądź komiksami. Drugą produkcja zapowiedzianą przez Sony jest Szymparty, czyli kolejne dzieło nastawione na wspólne granie z innymi osobami. Tym razem, nie będziemy jednak odpowiadać na pytania, ale brać udział w niezbyt skomplikowanych zadaniach zręcznościowych. Brzmi ciekawie!

Zarówno Wiedza to Potęga: Dekady, jak i Szymparty zadebiutują 14 listopada bieżącego roku. Do obsługi będziecie potrzebować wyłącznie konsoli PlayStation 4 (o kurcze, serio?) oraz smartfonów, które robią w tym przypadku za kontrolery.

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz