Pillars of Eternity II: Deadfire – czy warto czekać?

0

POPRZEDNIA

ARRR!

Akcja Pillars of Eternity II: Deadfire toczy się na tytułowym archipelagu wysp, który gracz będzie mógł swobodnie przemierzać wzdłuż i wszerz, dzięki… okrętowi. Defiant, bo tak został ochrzczony, to nie tylko nasza baza, vide Lady o’ War z Divinity: Original Sin II, ale także istotny element gry, wokół którego zbudowanych zostało wiele nowych mechanik rozgrywki.

Statek można ulepszać, zaciągać na niego nową załogę, a nawet brać udział w bitwach morskich, z myślą o których studio Obsidian Entertainment stworzyło specjalny, dedykowany, „tekstowy” system. Na początku rozgrywki nasza łajba może nie wygląda zbyt imponująco, ale jeżeli podczas przygód uda się wam zgromadzić okrągłą sumkę, będziecie mogli sprawić sobie okręt z prawdziwego zdarzenia!

POPRZEDNIA

Klucz do testów wersji beta Pillars of Eternity II: Deadfire dostarczyła firma GOG.com, za co serdecznie dziękujemy!


1 2 3 4 5
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz