Pierwszy Wiedźmin dostępny za darmo

0

GOG.com przygotował ciekawy prezent dla użytkowników swojego serwisu. Jest nim pełna wersja pierwszej odsłony przygód Geralta z Rivii.

Z pewnością wśród naszych czytelników są jeszcze osoby, które nie miały okazji zagrać w Wiedźmina. Jeżeli zaliczacie się do tego grona, to już spieszę z informacją, jak uzyskać grę całkowicie za darmo. Bez obaw, w ofercie nie ma żadnych ukrytych haczyków, trzeba jedynie spełnić kilka prostych warunków, o której piszę poniżej.

Żeby móc pobrać bez żadnych opłat pierwszą grę studia CD Projekt RED trzeba najpierw dodać do swojego konta produkcję Gwint: Wiedźmińska gra karciana. Tytuł dystrybuowany jest w modelu free to play, więc nie wiążą się z tym żadne dodatkowe koszta. Kiedy już to zrobicie, następnie zapiszcie się do oficjalnego newslettera GOG-a. W ramach podziękowania otrzymacie grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona oraz pakiet kart do Gwinta.

Pierwsza odsłona Wiedźmina zadebiutowała w 2007 roku na komputerach osobistych. CD Projekt RED po roku od premiery gry przygotował Edycję Rozszerzoną, która otrzymała kilka dodatkowych bonusów fizycznych (płyta DVD z materiałami typu „making of”, itp.), dwie nowe przygody dla Geralta oraz szereg poprawek technicznych, eliminujących większość irygujących błędów podstawowej wersji gry.

Jeśli jesteście fanami Wiedźmina, to koniecznie sprawdźcie tekst „Gry, w których mógłby wystąpić Wiedźmin. Pomysły na crossovery„. Ostrzegamy jednak, że dystans jest mocno zalecany!

Źródło: GOG

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz