Pierwszy szwedzki czołg wjeżdża do World of Tanks

0

Aktualizacja 9.16 przynosi ze sobą również mapę Paryż, ulepszone dźwięki i sporo oczekiwanych poprawek.

Szwecja znana jest przede wszystkim z zespołu ABBA, Ingrid Bergman i Bjorna Borga. Niedługo będzie również popularna dzięki Strv m/42-57 Alt A.2— pierwszemu czołgowi tego kraju, który debiutuje w World of Tanks na PC. Jest to czołg średni typu premium VI tieru wyposażony jest w automatyczny mechanizm ładujący i wieżyczkę znaną z francuskiego AMX-13. Następnych 19 jednostek rodem ze Szwecji przyjedzie do World of Tanks jeszcze w tym roku.

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, witamy pierwszy pojazd szwedzki w grze. Strv m/42-57 Alt A.2 oferuje dobrą mobilność i oscylacyjną wieżyczkę z automatycznym ładowaniem – idealny pojazd dla szkolenia załóg i zdobywania kredytów i doświadczenia – mówi Thaine Lyman, dyrektor produktu w World of Tanks.

Wraz z pierwszym czołgiem szwedzkim, do gry dodana zostaje mapa Paryż. Będzie można na niej grać w bitwach losowych i zawiera tak charakterystyczne punkty miasta jak Wieża Eiffela, rzeka Sekwana, Teatr Narodowy, czy budynki w stylu hausmannowskim.

Aktualizacja 9.16 to również znaczące poprawienie jakości dźwięków w grze. Poszerzono zakres obszaru dźwięku dla strzałów dużego kalibru oraz uszkodzeń. Od teraz łatwiej zidentyfikować jak poważne obrażenia otrzymaliśmy. Ponadto, zmianom uległ system minimapy, ulepszono mechanikę wykrywania pojazdów, poprawiono interfejs gry i wiele innych – wprowadzone zostały usprawnienia, o których najczęściej mówi nam społeczność World of Tanks.

Źródło: Wargaming.net [Informacja prasowa]

 

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz