Pierwsze szczegóły na temat Grand Finals 2017 ligi Wargaming.net

0

27-28 maja VTB Ice Palace w Moskwie stanie się areną eSportu w World of Tanks!

Kolejny sezon eSportowy w World of Tanks zbliża się ku epickiemu finałowi… Po emocjach ligowych, po turniejach Challenger i Champions Rumbles, przychodzi pora na zwieńczenie rozgrywek. W tym roku finał ligi Wargaming.net – Grand Finals 2017 – odbędzie się 27 i 28 maja w Moskwie. 12 najlepszych, eSportowych drużyn z całego świata przyjadą do Rosji i będą walczyć o zaszczyty, chwałę i 300 000 dolarów będące w puli turnieju. Na miejsce wydarzenia wybrano VTB Ice Palace – nowoczesny obiekt sportowy mogący pomieścić tłumy fanów eSportu.

„Region CIS ma ogromną i pełną pasji społeczność World of Tanks, także pomyśleliśmy, że w tym roku warto przenieść lokalizację Grand Finals w nowe miejsce, mówi Mohamed Fadl, globalny szef działu eSportu w Wargaming. „Grand Finals to również doskonałe miejsce, aby przedstawić ekskluzywne szczegóły o naszych planowanych, przyszłych aktualizacjach do World of Tanks. Tego wydarzenia nie można pominąć!”

Na tegorocznych finałach będzie odbywać się dużo angażujących aktywności dla fanów World of Tanks. Podążaj za swoimi faworytami, ucz się od najlepszych graczy świata i poprawiaj swoje umiejętności w World of Tanks to tylko jedne z nielicznych możliwości. Jak co roku, Grand Finals będzie wydarzeniem otwartym dla każdego, także wejście będzie darmowe. Wkrótce ujawnimy też przygotowany specjalny zestaw na Grand Finals. Zapraszamy wszystkich chętnych do Moskwy, aby wspierać swoją ulubioną drużynę. Jeśli wolicie oglądać mecze ze swojego domu to informujemy, że całość wydarzenia będzie transmitowana za pośrednictwem twitch.tv pod adresem http://www.twitch.tv/wgl_en.

Źródło: Wargaming.net [materiały prasowe]


Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz