Piękny zwiastun rozszerzenia do Horizon Zero Dawn

0

Premiera The Frozen Wilds planowana jest na początek listopada.

Sony opublikowało nowy zwiastun The Frozen Wilds. dodatku do Horizon Zero Dawn, w którym Aloy wyruszy w podróż na mroźną północ. Materiał wideo skupia się na środowisku, skutej lodem krainie, ośnieżonych górskich szczytach i ludzkich osiedlach. Całość prezentuje się przepięknie.

Horizon Zero Dawn to tytuł na wyłączność konsol PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Premiera rozszerzenia The Frozen Wilds zaplanowana jest na 7. listopada. Więcej na temat Horizon Zero Dawn przeczytacie w naszej recenzji. Na razie może jednak lepiej wstrzymać się z zakupem, ponieważ w grudniu na półki sklepowe trafi  Complete Edition, w skład której wejdzie również rozszerzenie The Frozen Wilds.

Źródło: PlayStation

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz