PES 2019 z nowym trailerem i datą premiery

0

Konami ujawniło też kilka szczegółów dotyczących tej odsłony.

W sieci pojawił się dziś nowy trailer tegorocznego Pro Evolution Soccer. Możemy zobaczyć na nim dwóch piłkarzy promujących tę odsłonę, Philippe’a Coutinho oraz Davida Beckhama, ładujących spektakularne bramki. Co jednak bardziej istotne, wideo ujawniło też konkretną datę premiery dla piłkarskiego symulatora od Konami.

PES 2019 trafi więc na sklepowe półki 30 sierpnia i produkcja dostępna będzie na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksach One. Przy okazji tego ogłoszenia, Konami przedstawiło też kilka szczegółów dotyczących zmian wniesionych przy okazji tej produkcji. Całkowicie przemodelowany ma być więc system zmęczenia zawodników, który ma zacząć bezpośrednio wpływać na jakość gry piłkarzy. Dodatkowo, PES 2019 zaopatrzony zostanie w zupełnie nowy silnik odpowiedzialny za fizykę boiskowych zdarzeń.

Nowości pojawić mają się również w trybie myClub. Pojawi się zupełnie nowy system kart zawodników, a co tydzień wybierana ma być też drużyna zawodników, których statystyki zostaną poprawione zgodnie z aktualnymi „osiągami” na prawdziwym boisku. Widać więc, że Konami chce poważnie stanąć w szranki z najpopularniejszym trybem zabawy od konkurencji, czyli FIFA Ultimate Team.

Źródło: Dualshockers

 

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz