Październikowe premiery gier

0

Sezon w pełni.

Jesień to pora roku, na którą przypada najwięcej premier gier. Październik wyróżnia się pod tym względem szczególnie. W nadchodzącymi miesiącu na sklepowe półki trafią hity, takie jak Mafia III, Gears of War 4, Cywilizacja VI, WRC 6, czy Battlefield 1. Poniżej znajdziecie subiektywne zestawienie składające się z dziesięciu najciekawszych pozycji, w które zagramy już w październiku. Przyjemnej lektury!

Mafia III

Akcja Mafii III rozgrywa się w 1968 roku w New Bordeaux odzwierciedlającym Nowy Orlean. Protagonistą gry jest Lincoln Clay, powracający do domu weteran wojny w Wietnamie, który próbuje uciec od swojej kryminalnej przeszłości i ułożyć sobie nowe życie. Życie bohatera zmienia się, kiedy jego gangsterska rodzina zostaje zdradzona i zamordowana przez włoską Mafię. Lincoln postanawia pomścić bliskich.

Premiera: 4.10.2016
Producent: Hangar 13
Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour

Odświeżona wersja kultowej strzelanki przygotowana specjalnie na dwudziestą rocznicę premiery Duke Nukem 3D. Wśród nowości znajdą się poprawiona grafika, nowe utwory do ścieżki dźwiękowej skomponowane przez Lee Jacksona, czy dodatkowy piąty epizod, na który złoży się osiem poziomów zaprojektowanych przez Allena Bluma III i Richarda Gray’a. Powróci też Jon St. John w roli Księcia.

Premiera: 11.10.2016
Producent: Gearbox Software
Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4

Gears of War 4

Czwarta część kultowej serii i pierwsza stworzona przez studio The Coalition. Akcja Gears of War 4 toczy się 25 lat po wydarzeniach z „trójki”. Protagonistą jest syn Marcusa, JD Fenix, który zmuszony jest pójść w ślady ojca i stanąć do walki z nowym wrogiem. Silny nacisk został położony na zmagania sieciowe. Wczesną wiosną odbyły się testy beta trybu wieloosobowego, z których relację znajdziecie tutaj.

Premiera: 11.10.2016
Producent: The Coalition
Platformy: PC, Xbox One


1 2 3
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz