Parkour i walka w Mirror’s Edge Catalyst

0

Faith w akcji na nowych materiałach wideo.

Na oficjalnej stronie internetowej Mirror’s Edge Catalyst pojawiły się dwa krótkie filmy prezentujące parkour i walkę w nadchodzącej grze. Na pierwszy rzut oka rozgrywka nie różni się bardzo od tego, co mogliśmy oglądać w poprzedniej części – w rzeczywistości to tylko pozory.

Faith dysponuje zupełnie nowymi ruchami, takimi jak przyspieszenie, czy szybki obrót, jak również gadżetami w postaci liny i zakłócacza urządzeń elektrycznych. Nie raz i nie dwa postawieni zostaniem w sytuacji, w której walka będzie jedynym wyjściem, na szczęście nasza bohaterka nie jest bezbronna, a potyczki są tak samo płynne, jak parkour.

Pierwotnie gra Mirror’s Edge Catalyst miała zadebiutować w lutym. Koniec końców premierę przesunięto na 24 maja, tłumacząc się pragnieniem dopracowania produkcji w jak najdrobniejszych szczegółach. Tytuł powstaje z myślą o PC i konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Mirror’s Edge Catalyst


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz