Paragon – gameplay

0

Do Sieci trafił materiał przedstawiający grę w ruchu.

Informacja odnośnie prac nad Paragon pojawiła się na początku listopada ubiegłego roku. Studio Epic Games odpowiedzialne dotychczas za takie produkcje jak Unreal Tournament oraz Gears of War, tym razem próbuje swoich sił w nowym gatunku – MOBA.

Poniższy gameplay nie prezentuje jeszcze ostatecznego wyglądu gry. Producenci cały czas pracują nad kolejnymi usprawnieniami i funkcjonalnościami, które mają być jak najbardziej przyjazne użytkownikom. Mimo wszystko, Paragon już teraz wygląda całkiem okazale. Ze względu na swój strzelankowy charakter, gra znacząco różni się od innych popularnych tytułów tego typu. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że Epic Games „wstrzeli się” w gusta graczy.

Premiera Paragon odbędzie się jeszcze w tym roku, niestety nie wiadomo dokładnie kiedy. Produkcja dostępna będzie na platformach PC oraz PlayStation 4. Osoby zainteresowane grą, w każdej chwili mogą dołączyć do beta testów.

Źródło: YouTube

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz