Pamiętacie Sniper: Ghost Warrior 3? Gra otrzyma fabularne DLC

0

Pora na sabotaż.

Trzecia odsłona Sniper: Ghost Warrior miała udowodnić, że polskie studio CI Games jest w stanie robić wysokobudżetowe produkcje, mogące bez kompleksów konkurować z największymi tytułami na świecie. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna, ponieważ gra była niezwykle niedopracowana i mało atrakcyjna dla potencjalnego konsumenta.

CI Games postanowiło się nie poddawać, czego efektem będzie pierwsza fabularne rozszerzenie zatytułowane „Sabotaż”. Akcja dodatku opowie o wydarzeniach rozgrywanych przed fabułą podstawowej wersji gry. Gracze wcielą się w znaną postać Roberta Northa, którego zadaniem będzie wsparcie rebeliantów w walce z gruzińską armią kontrolowaną przez generała Otara Leonidze.

Dodatek wprowadzi także nową mapę oraz dodatkowe bronie i pojazdy. Sniper: Ghost Warrior 3 – Sabotaż zadebiutuje 5 września na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz