Overwatch – przedłużono beta testy

0

Rozgrywki potrwają jeszcze jeden dzień dłużej.

W ubiegłym tygodniu wystartowały otwarte beta testy gry Overwatch, podczas których zainteresowani tytułem gracze, mogli sprawdzić na własnej skórze, czy warto zainwestować pieniądze w najnowsze dzieło Blizzarda. Pierwotnie testy miałem trwać do dzisiaj, jednakże producent postanowił wydłużyć je o jeszcze jeden dzień.

Próbne rozgrywki potrwają zatem do 10 maja bieżącego roku, do godziny 19:00. Poprzez przedłużenie beta testów, Blizzard chce podziękować społeczności za tak duże wsparcie i zainteresowanie ich produktem.

Przypominamy, że premiera Overwatch zaplanowana została na 24 maja 2016 roku. Gra dostępna będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Jeśli jesteście ciekawi, co uważamy na temat tej gry, koniecznie przeczytajcie playtest przygotowany przez Dawida.

Źródło: Twitter

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz