Overwatch: drugi odcinek miniserialu

0

Robi się coraz ciekawiej.

Światło dzienne ujrzał drugi odcinek miniserialu Overwatch. O ile poprzedni skupiał się na postaci Winstona, genetycznie zmodyfikowanego goryla naukowca, o tyle w najnowszym pierwsze skrzypce gra zabójczyni imieniem Widowmaker. Na własne oczy przekonajcie się jak jedna śmierć może zmienić wszystko.

Premiera Overwatch zaplanowana jest na 24 maja. Produkcja trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Z kolei w dniach 5-9 maja odbędą się otwarte testy beta. Każdy, kto zamówi grę przed premierą, otrzyma dostęp do gry dla siebie i wybranej osoby dwa dni wcześnie, czyli już 3 maja.

W sumie Overwatch będzie oferować 21 grywalnych postaci, z których każda ma charakteryzować się odmieną bronią i unikalnym zestawem umiejętności. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć pierwszego odcinka miniserialu Blizzarda, to znajdziecie go tutaj. Z niecierpliwością czekamy na następne.

Źródło: Blizzard


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz