Overwatch: Bohater

0

Ostatni odcinek animowanego mini-serialu.

Blizzard opublikował czwarty i ostatni odcinek animowanego mini-serialu Overwatch. Opowiada on historię Żołnierza 76, który wyrusza z misją do Dorado, gdzie śledzi nielegalną działalność gangu Los Muertos. Nieoczekiwana komplikacja staje pomiędzy nim, a jego celem.

W pierwszym odcinku mini-serialu Blizzard skupił się na Winstonie, drugi opowiadał o Trupiej Wdowie i Smudze, z kolei trzeci poświęcony był konfliktowi braci Hanza i Genji’ego. Jak już wspomniałem, „Bohater” jest ostatnią historią bieżącego sezonu.

Overwatch zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One już jutro. W sprzedaży dostępne są dwie edycje gry – podstawowa wyceniona na 39.99 euro i Origins, za którą zapłacimy 59,99 euro. Nasze wrażenia z otwartych testów beta znajdziecie tutaj.

Źródło: Blizzard


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz