Overwatch: Ana w akcji

0

Blizzard opublikował zwiastun prezentujący nową bohaterkę.

Już wkrótce szeregi agentów Overwatch zasili Ana, nowa bohaterka wsparcia posługująca się w walce karabinem biotycznym, strzałkami usypiającymi, granatem biotycznym i nanowzmocnieniem. Blizzard opublikował właśnie materiał wideo prezentujący ją w akcji.

Wszechstronny arsenał Ana pozwala jej leczyć i wzmacniać sojuszników z daleka, a jej karabin biotyczny, strzałki usypiające i granaty biotyczne neutralizują tych, którzy mogliby zagrozić jej towarzyszom broni – głosi oficjalny opis bohaterki na stronie internetowej Overwatch.

Nowa marka Blizzarda to bez wątpienia jeden z największych przebojów lata. Na początku czerwca liczba graczy przekroczyła 7 milionów. W sumie spędzili oni w grze z górą 119 milionów godzin. Nam też Overwatch przypadł do gustu – tytuł uzyskał notę bliską najwyższej.

Źródło: Blizzard


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz