Otwarte beta testy Star Wars: Battlefront

0

Mathew Everett ze studia DICE zapowiedział, że beta testy Star Wars: Battlefront będą dostępne dla wszystkich.

Żeby uczestniczyć w przetestowaniu gry przed jej premierą, nie musimy zamawiać pre-orderów, ani liczyć na łut szczęścia. Możliwość wzięcia udział w testowaniu wersji beta otrzyma każdy z zainteresowanych graczy. Ta zostanie uruchomiona na początku października bieżącego roku na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Do testów udostępnione zostaną trzy mapy. Hoth przedstawi scenariusz Walker Assault, na planecie Sullust będzie można sprawdzić tryb Drop Zone, a na Tatooine pokazany zostanie rodzaj rozgrywki nawiązujący do trybu hordy. Co ciekawe, w becie pojawi się możliwość gry w kooperacji na podzielonym ekranie.

Firma DICE poinformowała również, że już podczas testów dostępna będzie opcja gry offline, gdzie kosmiczne pojedynki stoczymy z botami sterowanymi przez komputer.

Star Wars: Battlefront oficjalnie trafi do sprzedaży 17 lisopada 2016 roku.

Źródło: IGN

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz