Otwarta beta Battlefield: Hardline

0

Battlefield: Hardline

Dobre wieści dla graczy PC. Electronic Arts postanowiło udostępnić wszystkim chętnym możliwość przetestowania najnowszej odsłony serii Battlefield przed premierą. 

Nowa część gry od podtytule Hardline odchodzi od swojego wojskowego rodowodu, prezentując nowy, popularny ostatnio model rozgrywki wieloosobowej: starcie policjantów i złodziei. Każdy z graczy, który zdecyduje się na udział w testach, może liczyć na garść wirtualnych gadżetów do wykorzystania w pełnej wersji gry. Aby wziąć udział w beta testach wystarczy posiadać aktywne konto w serwisie EA Origin oraz zapisać się na battlefield.com/hardline/beta.

Według doniesień graczy beta najnowszej odsłony serii działa stabilnie. Wszystko wskazuje na to, że Electronic Arts chce uniknąć problemów technicznych, które trawiły Battlefield 4 w okolicach premiery. Pełna wersja gry zadebiutuje na rynku 21 października 2014 roku.

Źródło: VG24/7.com


Adam Szymański

Gracz od piątego roku życia, gdy brat pozwalał mu pogrywać na Commodore 64 oraz Amidze. Przez lwią część życia zagorzały pecetowiec, niestroniący jednak od konsol. Miłośnik otwartych światów i rozwiązań społecznościowych w grach wideo. Obecnie zakochany w marce Nintendo.

Zostaw komentarz